Портфоліо

ПРОМИСЛОВЕ ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ НА ЗАВОДІ З ВИРОБНИЦТВА ЗАМОРОЖЕНИХ НАПІВФАБРИКАТІВ

ПРОМИСЛОВЕ ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ НА ЗАВОДІ З ВИРОБНИЦТВА ЗАМОРОЖЕНИХ НАПІВФАБРИКАТІВ
Замовник: ТОВ, м. Кривий Ріг.
Виконані роботи: фахівцями компанії були виконані роботи з проектування, постачання і введення в експлуатацію промислового холодильного обладнання на заводі по виробництву заморожених напівфабрикатів. Опис: Було введено в експлуатацію: - 5 камер шокової заморозки потужністю 16 кВт температурі кипіння фреону -42 ° С кожна - 4 низькотемператуних склади загальним об'ємом 2300 м.куб. - 2 виробничих цехи загальним об’ємом 8500 м.куб. - 2 среднетемпературная камера об'емом1550 м.куб. - 1 кригогенератор продуктивністю 3000кг / добу. При виконанні робіт було поставлено обладнання таких брендів, як Frascold, Dorin, Bock, Bitzer, Güntner, Alfa Laval, Eco, Refteco, Küba, Lloyd, Techno-B. Для прокладання інженерних мереж використовувалися системи кріплення Walraven (Голландія).
Опис: Компресорно-рессіверние блоки вироблені нашою компанією укомплектовані тільки європейськими складовими, такими як Danfoss, Alco Controls, Castel, Dixell - мають сертифікати якості і перед поставкою пройшли випробування під тиском. Для складання щитів управління використовувалася автоматика ETI. При монтажі холодильних систем було вирішено встановити додаткові запірні вентилі на лініях нагнітання для підключення системи рекуперації в майбутньому.

ПРОЄКТУВАННЯ, ПОСТАВКА ТА МОНТАЖ КАМЕРИ ШОКОВОЇ ЗАМОРОЗКИ ТУНЕЛЬНОГО ТИПУ

ПРОЄКТУВАННЯ, ПОСТАВКА ТА МОНТАЖ КАМЕРИ ШОКОВОЇ ЗАМОРОЗКИ ТУНЕЛЬНОГО ТИПУ
Замовник: ТОВ, м. Київ
Виконані роботи: фахівцями компанії були виконані роботи з проектування, постачання і монтажу камери шокової заморозки тунельного типу. Опис: Продуктивність камери: 1000кг / 12 годин. Габаритні розміри камери: 1970х2875х2370h, мм. Харчування: 380/3 / 50Гц.
Опис: Виконана камера з сендвіч-панелей з пенополіуретановим наповнювачем, товщиною 120мм. Пол камери виконаний з сендвіч-панелей з пенополіуретановим наповнювачем, товщиною 120мм, посилений плитою OSB-3 і рифленим алюмінієвим листом. Застосована система підігріву підлоги. Двоє низькотемпературних дверей 800х2000h, мм. Клапан вирівнювання тиску. Холодильна система камери виконана з внутрішнього блоку - шокфростери Güntner мод. S- GFN050C / 210-E (Німеччина) і компресорно-конденсаторного блоку на базі двоступеневого компресора з економайзером Frascold мод.2V10-42.29Y (Італія). Холодильна потужність системи становить 10,0кВт при температурі кипіння фреону -40 ° С і температурі конденсації + 45 ° С. При виконанні робіт на об'єкті використовувалася холодильна автоматика марок Danfoss, Alco Controls, Castel, Dixell. Щит управління зібраний з комплектуючих виробництва ETI. Крім цього, система дозволяє підключення системи рекуперації для обігріву виробничого цеху в холодну пору року.

ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ ЕКСПОЗИЦІЇ КВІТІВ ІЗ ВІДДІЛОМ ДЛЯ СКЛАДСЬКОГО ЗБЕРІГАННЯ В М. КРОПИВНИЦЬКИЙ

ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ ЕКСПОЗИЦІЇ КВІТІВ ІЗ ВІДДІЛОМ ДЛЯ СКЛАДСЬКОГО ЗБЕРІГАННЯ В М. КРОПИВНИЦЬКИЙ
Замовник: ФОП, м. Кропивницький
Виконані роботи: Фахівцями компанії були виконані роботи з проектування, постачання і монтажу холодильної камери для експозиції квітів з відділом для складського зберігання в м. Кропивницький.
Опис: Габаритні розміри камери: 9500х7800х2950h, мм. Виконана камера з сендвіч-панелей з пенополіуретановим наповнювачем, товщиною 60мм. Фронтальна частина камери 6500х2890h, мм виконані з двокамерного склопакета з алюмінієвим профілем. Автоматичні двері 1600х2100h, з автоматикою Tormax. Вперше на об'єкті була введена система рекуперації Güntner для обігріву приміщення магазину в холодну пору року. Система рекуперації повністю автономна і не вимагає постійного втручання людини. Дана система дозволила повністю відмовитися від платного опалення при цьому температура в магазині підтримується на рівні + 22 ° С ... + 25 ° С.